Anadolu Isuzu’da Organizasyon Değişikliği

Anadolu Isuzu’da Organizasyon Değişikliği

Anadolu Isuzu’da Genel Müdürlüğe bağlı iki yeni grup direktörlüğü oluşturuldu. “Ticari Fonksiyonlar Grup Direktörlüğü”nü Hakan Kefoğlu üstlenirken, “Operasyonel Fonksiyonlar Grup Direktörlüğü”ne Hakan Özenç atandı.

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu’da gerçekleştirilen organizasyon değişikliği kapsamında, Genel Müdürlüğe bağlı “Ticari Fonksiyonlar Grup Direktörlüğü” ve “Operasyonel Fonksiyonlar Grup Direktörlüğü” oluşturuldu. “Ticari Fonksiyonlar Grup Direktörlüğü”nü 2015’ten bu yana İhracat Direktörü olarak görev yapan Hakan Kefoğlu üstlenirken, “Operasyonel Fonksiyonlar Grup Direktörlüğü”ne Satış Sonrası Hizmetler Direktörü olarak görev yapan Hakan Özenç atandı.

hakan-ozenc.jpgYeni yapılanma kapsamında; Yurtiçi Satış ve Uluslararası Satış Direktörlükleri, Pazarlama İletişimi ve Bayi Geliştirme Müdürlüğü Ticari Fonksiyonlar Grup Direktörlüğü bünyesinde faaliyet gösterecek.

Hakan Özenç yönetimindeki “Operasyonel Fonksiyonlar Grup Direktörlüğü” bünyesinde ise Tedarik Zinciri, Teknik ve Satış Sonrası Hizmetler Direktörlükleri yer alacak.

Hakan Kefoğlu - Ticari Fonksiyonlar Grup Direktörü

hakan-kefoglu.jpgİstanbul Alman Lisesi’nin ardından 2003’te Koç Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Hakan Kefoğlu, 2001-2004 yılları arasında IBS Danışmanlık’ta Danışman, 2005-2009 yılları arasında Mey İçki Dış Ticaret Departmanı’nda çeşitli görevlerde, 2009-2010 yılları arasında Doluca Şarapçılık’ta İhracat ve Ulusal Zincir Mağazalar Müdürü, 2010-2015 yılları arasında ise Anadolu Grubu’na ait Komili ve Kırlangıç markalarını bünyesinde bulunduran Ana Gıda A.Ş.’de sırasıyla İhracat Geliştirme Müdürü ve İhracat Müdürü olarak görev yaptı. 2020 yılında ABD ve Fransa’da INSEAD Üniversitesi’nin Yönetici Eğitim Programına katılan ve 2015’ten itibaren Anadolu Isuzu İhracat Direktörü olarak görev yapan Kefoğlu, Ocak 2022 itibariyle Ticari Fonksiyonlar Grup Direktörü olarak atandı.

Sayın Kefoğlu ve Özenç’e yeni görevinde başarılar diliyoruz.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.