EasyCep ve CARGOLOCKED iş birliğine imza attı

EasyCep ve CARGOLOCKED iş birliğine imza attı

Türkiye’nin en büyük yenilenmiş elektronik ürün marketi EasyCep, CARGOLOCKED Akıllı Kilitli Taşıma Sistemi ile iş birliğine giderek sektörde yeni bir taşıma hizmetine imza atıyor.

2018 yılında Türk tüketicisine başta cep telefonu olmak üzere yenilenmiş elektronik cihazları sevdiren EasyCep, iş ortaklarına verdiği hizmet kalitesini yukarı taşımak üzere CARGOLOCKED Akıllı Kilitli Taşıma Sistemi ile iş birliğine imza atıyor. Bu iş birliği sayesinde EasyCep, tedarik zincirindeki partnerlerine gerçekleştirdiği elektronik cihaz gönderimlerinde güvenliği artırarak, risk yönetimini ileri taşıyacak. Mobil ve internet sitesinin yanında ülke genelindeki 127 fiziki noktasıyla tüketicilere ulaşan EasyCep, cep telefonlarının yanı sıra tablet, akıllı saat ve bilgisayar gibi geniş bir yenilenmiş ürün portföyü sunuyor.

Sürdürülebilir Güvenlik Artışı

EasyCep, eski telefon ve elektronik cihazların müşterilerden ve iş ortaklarından alınıp, şirketin Ticaret Bakanlığı lisanslı yenileme merkezinde yenilendikten sonra mağaza ve satış noktalarına ulaştırılması da dahil olmak üzere yüksek hacimli bir lojistik operasyonu yönetiyor.

CARGOLOCKED Akıllı Kilitli Taşıma Sistemi ile birlikte, EasyCep çok kullanımlı akıllı kutular kullanarak ve tek kullanımlık ambalaj atıklarını azaltma stratejisiyle, lojistik operasyonunda güvenliği artırmayı hedefliyor. Ambalaj atıklarının azaltılması ise, sunduğu yenileme hizmeti sayesinde yeni elektronik cihaz üretiminden doğan karbon salınımını azaltan EasyCep’in sürdürülebilirlik yaklaşımıyla paralellik taşıyor.

Yenilenmiş Elektronik Cihaz Sektöründe Bir İlk

CARGOLOCKED Akıllı Kilitli Taşıma Sistemi ile yenilenmiş elektronik cihaz pazarında bir ilke daha imza attıklarını vurgulayan EasyCep kurucu ortağı ve CEO’su Mehmet Akif Özdemir, “Ülkemizde teknoloji ürünlerinin tüketimine yönelik anlayışı dönüştürerek, tüketicilere avantajlı ürünler sunuyor, ithalat ihtiyacını azaltarak ekonomiye katkı sağlıyor ve yeni cihaz üretiminden doğan karbon salınımını engelliyoruz. CARGOLOCKED Akıllı Kilitli Taşıma Sistemleri ile sektörümüzü yeni bir uygulamayla tanıştırmaktan memnunuz” ifadelerini kullandı.

Çift Katmanlı Doğrulama ile Yüksek Güvenlik

CARGOLOCKED Akıllı Kilitli Taşıma Sistemleri kurucularından ve CEO’su Semih Üstün: “Akıllı kilitli kutularımız, çift katmanlı doğrulama sistemi ile yüksek seviyede güvenlik sağlayacak. Alıcıya özel üretilen tek kullanımlık kodlar ile online ya da offline olarak açılabilen akıllı kilitli kutuların açılış ve kapanış tarih ve saatleri takip ekranlarından raporlanabilecek” dedi.

CARGOLOCKED Akıllı Kilitli Taşıma Sistemleri kurucularından Kürşat Kurt ise: ‘’Patent aşamasındaki Akıllı Kilitli Taşıma Sistemleri Teknolojisi ile Türkiye ve dünyada bir ilke imza atmaktan ve lojistik sektörüne katma değerli teknolojik yenilik getirmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.