Eğitime çıkan yollarda CAG Logistics imzası

Eğitime çıkan yollarda CAG Logistics imzası

CAG Logistics, 2018 yılında başlattığı “Her Yol Eğitime Çıkar” sosyal sorumluluk projesiyle lise ve üniversite öğrencilerine sağladığı karşılıksız burs desteğini projenin 4’üncü dönemi olan 2021-2022 eğitim-öğretim yılında da devam ettiriyor.

Soycan Şirketler Grubu’nun 1952 yılından bu yana “Zamanında, doğru yerde!” mottosuyla lojistik ve tedarik zinciri yönetimi alanında faaliyet gösteren üyesi CAG Logistics, 2018 yılında hayata geçirdiği Her Yol Eğitime Çıkar sosyal sorumluluk projesiyle birlikte lise ve üniversite öğrencilerine dört yıldır düzenli olarak karşılıksız burs veriyor. Bu kapsamda Kabataş Erkek Liseliler Derneği aracılığıyla 2018-2019 eğitim-öğretim yılında başlatılan “Her Yol Eğitime Çıkar” projesi ile CAG Logistics, 2021-2022 eğitim öğretim dönemi dahil olmak üzere bugüne kadar 100’e yakın öğrenciye karşılıksız burs desteği sağladı.

CAG Logistics, geçmişten aldığı güçle yarının gençlerine ışık oluyor

2021/11/22/soycan-sirketler-grubu-yonetim-kurulu-baskani-yilmaz-soycan.jpg“Her Yol Eğitime Çıkar” projesinin önemine dair açıklamalarda bulunan ve aynı zamanda Kabataş Erkek Liseliler Derneği Üyesi de olan Soycan Şirketler Grubu ve CAG Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Soycan, “Soycan Şirketler Grubu olarak yatırım yaptığımız en büyük değer bugüne kadar hep ‘insan’ oldu. Bu bağlamda da İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi’nde yer alan ‘Herkes, eğitim hakkına sahiptir’ maddesine gönülden inanıyoruz. Bu vizyon ile eğitime dört yıldan bu yana verdiğimiz destekle başarılı öğrencilerimizi destekleyerek geleceğimizi de inşa ediyoruz. Bu kapsamda Kabataş Erkek Liseliler Derneği iş birliğiyle dört yıldır sürdürdüğümüz ‘Her Yol Eğitime Çıkar’ sosyal sorumluluk projesiyle, ülkemizde nitelikli iş gücünün yetişmesine katkıda bulunmayı ve 1966-68 yıllarında lise eğitimini Kabataş Erkek Lisesi’nde almış şirketimizin 2. kuşak Yönetim Kurulu Başkanı Merhum babam Mustafa Soycan’ın hatırasını yaşatmayı umuyoruz. Projemiz aracılığıyla burs verdiğimiz öğrenci sayısı 100’e ulaştı. Bu noktada bize güvenip yıl boyunca yüklerini emanet ederek projemizin hayata geçmesine vesile olan tüm paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.