Globelink Ünimar, şirketlere hız ve verimlilik katıyor

Globelink Ünimar, şirketlere hız ve verimlilik katıyor

Türkiye’de denizyolu parsiyel taşımacılığının öncülerinden Globelink Ünimar, deniz, hava ve karayolu taşımacılığında sunduğu entegre lojistik...

Türkiye’de denizyolu parsiyel taşımacılığının öncülerinden Globelink Ünimar, deniz, hava ve karayolu taşımacılığında sunduğu entegre lojistik hizmetleriyle şirketlerin iş yükünü ve maliyetlerini azaltarak, verimliliğini artırıyor.  Globelink Ünimar, düzenli direkt parsiyel servis noktalarını arttırarak ve CIS (Bağımsız Devletler Topluluğu) bölgesindeki özel çözümleriyle de fark yaratıyor.

Denizyolu parsiyel taşımacılığında Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olan Globelink Ünimar, havayolu ve karayolu taşımacılığında da gelişimini sürdürerek, müşteri memnuniyetini artırmak için entegre lojistik hizmetlerini geliştirmeye devam ediyor.

Şangay – Gemlik  ve Istanbul- New York direkt parsiyel servisleri ve CIS (Bağımsız Devletler Topluluğu) bölgesine özel lojistik çözümleri ile dikkat çekiyor. Globelink Ünimar, 2014 yılında depolama hizmeti vermeye başlayarak yurt içi lojistik hizmetlerini profesyonel bir platformda yürütmeye devam ediyor.

Direkt parsiyel taşımacılıkta yeni servisler

Globelink Ünimar, Türkiye ile dünya limanları arasındaki ithalat ve ihracata yönelik haftalık düzenli parsiyel servislerine Şangay-Gemlik ithalat ve İstanbul – Newyork ihracat noktalarını ekledi.

New York’a haftalık direkt parsiyel servis veren Globelink Ünimar, ayrıca Atlanta, Chicago, Cleveland, Los Angeles, Texas, Norfolk aktarmalı olarak Amerika'da tüm iç terminallere servis veriyor.

Globelink Ünimar, varış limanı Gemlik’te uygun ardiye masrafları ve konsolide araç beklemeden kapı teslim olanağı ile Şangay’dan direkt parsiyel hizmeti sunarak müşterilerine avantaj sağlıyor.

Türkiye aktarmalı transit taşımaları ve Opentop, Flatrack, Reefer, ISO tank gibi özel konteyner taleplerini de koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla gerçekleştiriyor.

Globelink Ünimar CIS bölgelerine özel lojistik çözümler geliştirdi

Globelink Ünimar, dünya genelinde yaygın acente ağıyla karayolu taşımalarını Avrupa, BDT ülkeleri, Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu hatlarında hızlı ve kaliteli hizmeti müşterileri için yakına getiriyor.

Uluslararası Karayolu departmanına CIS bölgesini de (Azerbaycan, Beyaz Rusya, Ermenistan, Kazakistan, Kırgızistan, Moldova, Özbekistan, Tacikistan, Gürcistan, Rusya) ekleyen Globelink Ünimar, bölgenin en önemli taşıma modu olan karayolu servisi anahtarıyla, diğer hizmetlerini de CIS bölgelerine ticaret yapan müşterilerine fazlasıyla sunmaya başlıyor.

Kazakistan, Kırgızistan ve Türkmenistan’a haftalık grupaj servis vererek, bu bölgedeki güvenilir iş ortağı ihtiyacını karşılıyor.

Globelink Ünimar, şirketlere hız ve verimlilik katıyorEntegre lojistik hizmetleri ile tedarik zincirinin en sağlam halkası oldu

2014 yılında depolama ve ulusal dağıtım alanında yatırımlarını gerçekleştiren Globelink Ünimar, İstanbul Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyete geçirdiği lojistik merkezinde, depolama ve stok yönetimi başta olmak üzere başlıca yurtiçi lojistik hizmetlerini profesyonel bir platformda yürütüyor.

Globelink Ünimar, ürünleri perakende ortamına dağıtıma hazır hale getirme konusunda uzmanlaşarak, değişen pazar koşullarına hızla adapte olmak isteyen müşterilerine ideal bir çözüm sunuyor. Bu kapsamda tedarik zinciri çözümleri, antrepo hizmetleri, paketleme, elleçleme işlemlerini başarıyla yerine getirmeye devam ediyor.

Diğer taşımacılık hizmetleri kapsamında, yurtiçi parsiyel ve komple taşımacılık, şehir içi mikro dağıtım, milk-run taşımacılığı ve şehirlerarası konteyner taşımacılığı gerçekleştiriyor.

Entegre Lojistik ürünlerimiz ile tedarik zincirinin en sağlam  halkası Globelink Ünimar, iş yükünü ve maliyetleri düşürürken, iş verimliliğini artırıyor.

LOJİPORT

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.