Gürsel Turizm, Alman AGT Bus&Eventlogistik ile ortak yolcu taşımak için anlaştı

Gürsel Turizm, Alman AGT Bus&Eventlogistik ile ortak yolcu taşımak için anlaştı

Gür-Sel Turizm, Almanya'da yerleşik AGT Bus-& Eventlogistik şirketi ile otobüs taşımacılığı hizmeti için niyet mektubu imzaladı.

KAP açıklaması şöyle:

Şirketimizin daha önce de küçük tutarlı hizmet verdiği Almanya'da yerleşik AGT Bus-& Eventlogistik Şirketi ile Şirketimiz arasında, Almanya'nın Hamburg şehrinde otobüs ile taşımacılık hizmeti vermemiz için yeni bir iş sözleşmesi kapsamlı, tarafların niyetlerini içeren bağlayıcı olmayan bir niyet mektubu (MoU) imzalanmıştır.

Söz konusu iş, 2023 yılının ikinci çeyreğinden itibaren 25 adet otobüsle 2 yıl süreli hizmet verilmesi şeklinde olup, sözleşme büyüklüğü yaklaşık 12.000.000.-Euro'dur. Yeni işimizin Şirketimizin Avrupa standartlarında hizmet deneyimine ve gelecekte artabilecek hizmet ihracatı faaliyetine olumlu etki sağlaması beklenmektedir.

İmzalanan niyet mektubu çerçevesinde ,yeni işimiz ve gelecekte artabilecek hizmet ihracatı faaliyetimizin yurtdışında yürütüleceği Almanya'da yeni bir şirket kuruluşu kapsamında gerekli işlemlerin yürütülmesi için Şirketimizin Mali İşler Koordinatörü Rana Kodak yetkilendirilmiştir.

Sözleşme ve yeni şirket kuruluşu konusunda gelişme oldukça Yatırımcılarımızın bilgilerine sunulacaktır.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum