Schmitz'in konteyner taşıyıcılarında devrim niteliğinde değişiklikler

Schmitz'in konteyner taşıyıcılarında devrim niteliğinde değişiklikler

Schmitz Cargobull, S.CF yarı römork konteyner taşıyıcı şasi araçlarının isimlerini değiştirdi. Şasileri yenilendi. S.CF ALLROUND 20-45 artık kendi kendine yeten jeneratör seti ile teslimata hazır

Intermodal taşımacılık operasyonları yürüten firmalara yönelik Schmitz Cargobull, 20' ila 45' ebatlarındaki konteynerlerin optimum ve güvenli taşınması için Avrupa'da dört farklı modelle S.CF yarı römork konteyner şasileri sağlıyor:

  • S.CF ALLROUND 20-45, (daha önce "S.CF EURO") evrensel kullanım için tasarlanmıştır ve 20' ila 45' arasındaki tüm konteyner boyutlarını taşıyabilir.
  • S.CF LIGHT 40/45, (daha önce "S.CF EURO LIGHT") düşük dara ağırlığı nedeniyle 40' ve 45' konteynerlerin taşınması için özel olarak tasarlanmıştır.
  • S.CF DOCK 20/40 (daha önce "S.CF LX") ve S.CF DOCK+ 20-40 (daha önce "S.CF MX") limanda kullanılmak üzere tasarlanmışlardır. ‘‘+‘‘ ilave 20' konteyner için merkez konumunu sağlamaktadır. Ayrıca diğer pazarlar için de S.CF modelleri bulunmaktadır. Tüm S.CF konteyner şasiler için basit kullanım, az bakım ve yüksek kalite standarttır.

scf-allround-container.jpgAynı zamanda araç donanımları da yenilendi. Optimize edilmiş kullanım, daha modern bir tasarım seçilerek yeni bir yan darbe koruması ve yeni bir araç altı koruması geliştirildi. Artık gaz kelebeği valfleri tarafından yastıklanan arka tampon uzaması daha rahat kullanım ve işlevselliğe katkıda bulunmakta ve ayrıca yaralanma riskini azaltmakta. Bilgilendirici piktogramlara sahip yenilikçi çıkartmalar çalışmayı daha kolay, daha hızlı ve daha kontrollü hale getiriyor. Şasiye eklenen QR kodları, işlemin (örn. arka uzatma, araç altı koruması, konteyner kilitleme, ön uzatma vb.) açıkça anlatıldığı videolara yönlendiriyor. Yükleme planı, kullanıcıların konteynerin S.CF üzerinde doğru konumlandırıldığını bir bakışta görmesine olanak tanıyarak yükleme sırasındaki gecikmelerin önlenmesine yardımcı oluyor.

scf-vierer-motiv.jpg2024-900

Tüm yarı römork konteyner şasileri, fabrikadan TrailerConnect® treyler telematik sistemi ve lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) ile donatılarak, yaklaşan TPMS yükümlülüğüne tam uyumlu olmalarını sağlar. Sıcak daldırmalı galvanizleme sayesinde yarı römork konteyner şasileri son derece sağlam ve korozyona dayanıklıdır.

scf-allround-3.jpgS.CF ALLROUND 20-45 ile GENSET jeneratör seti (soğutmalı ISO - Konteyner için)

S.CF ALLROUND 20-45 yarı römork konteyner şasisi artık isteğe bağlı olarak fabrikada bir jeneratör seti ile donatılabiliyor. Bu, ısı kontrollü konteynerdeki elektrikle çalışan soğutma ünitesinin birkaç gün boyunca kendi kendine yeterli enerji beslemesine sahip olmasını sağlıyor. Böylelikle sıcaklık kontrollü yükün, harici enerji kaynaklarından bağımsız olarak müşteriye güvenli bir şekilde ulaşması sağlanıyor.

scf-allround-titel.pngSchmitz Cargobull, Avrupa'nın geniş servis ağına sahip lider jeneratör seti üreticilerinden biri olan ortağı Genmark B.V. ile birlikte çalışıyor. UM5 jeneratör seti, S.CF ALLROUND 20-45'e özel olarak uyarlanmıştır ve 30 cm ile yer mesafesi ile sektörün en güvenli yer mesafesini sağlamaktadır. Korumalı kurulum konumu hasar riskini en aza indirir.

scf-allround-genset-genmark-generator.jpg

scf-allround-genset-genmark-generator2.jpg

scf-allround-pictograms.jpgLOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum